Kurt Group

person

Hakkımızda

KURT GROUP

Construction Company in Turkey


Kurt Group 2014 yılında Alanya’da kurulmuş olup bu tarihten itibaren inşaat sektöründe sizlere hizmet vermektedir. İnşaat faaliyet gösterdiği Alanya’da şirketin gösterdiği özverili çalışmalar sayesinde kısa zamanda hızlı bir büyüme yakalamıştır. Alanya’nın yanında şirketimiz Gazipaşa’da konut projesi tamamlamıştır . Mobilya imalatı , mimarlık hizmetleri , yatırım – emlak ve tarım faaliyetleri devam etmektedir.

Projelerimizde yılların getirdiği birikim ve müşterilerimizden geri dönüşleri dikkate alarak, yenilikçi ve ihtiyaca göre tasarımlar yapmaktayız.

Müşteri memnuniyetini ve sosyal sorumluluklarını en iyi şekilde gerçekleştirmeyi kendisine misyon edinen Kurt Group bu hedefine ulaşmak için yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip edip uygulamaktan da kaçınmamıştır.

Müşterilerine sağladığı güven sayesinde kriz zamanlarında dahi faaliyetleri durmayan bir yapıya kavuşan Kurt Group her zaman daha çağdaş, yaşanılabilir ve konforlu yaşam alanları üretmeye devam edecektir.

Kurt Group olarak inşaat sektörünün en büyük problemi olan maliyet, kalite ve zaman sorunlarına doğru ve güvenilir mimarlık ve mühendislik çözümleri üretmekte ve bu amaçla üretilen çözümlerin taahhüt ve uygulamalarını hedeflenen doğrultuda gerçekleştirmekteyiz.

İnşaat sektöründeki hedeflerimizi 10 yıllık deneyim ve birikimlerimizle dürüst, güvenilir, profesyonel, dinamik, çalışkan, yenilikçi teknik kadromuz ve çözüm ortaklarımızla sizlere sunmaktayız.

Müşterilerimizin güveninden alınan güçle, kendimizi sürekli yenileyip geliştirerek, mimarlık , mühendislik ve iş etiğinden ödün vermeksizin üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle hareket etmekteyiz.

VIZYONUMUZ

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak kullanışlı  ve müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak projeler tasarlamak. Gerçekleştirdiği bütün projelerde bulunduğu bölgeye değer katmak, yüksek kalitede üretim yapmak, modern ve estetik yaşam alanları yaratmak.

MİSYONUMUZ

Kurt Group 10 yıllık tecrübesi ve sunduğu projelerde olduğu gibi farklı, yenilikçi, kalite/fiyat oranlı, modern ve estetik konut anlayışıyla ve geleceğe kurumsal bir bakış açısıyla, daha emin ve güçlü adımlarla ilerlemeyi hedefliyor.

RAMAZAN KURT
RAMAZAN KURT

MİMAR - KURT GROUP CEO'SU

Projects

Projects

image
Projects

KURT SUITE 24

Kestel

image
Projects

KURT TOWER

Tosmur

image
Projects

KURT SUITE 20

Kargıcak

image
Projects

KURT TWIN TOWERS

Mahmutlar

get in touch

Contact

Size cevap vermekten mutluluk duyacağız.

Alanya Office

Hacet Mah. Keykubat Bulvarı No:130/A
07400 Alanya / Turkey

Telefon

+90 532 674 51 53